2012’nin kazanan ve kaybeden markalarını seçiyoruz

Bu yıl aklınızda kalan pazarlama kampanyaları nelerdi? Hangi markalar başarılı kampanyalarla müşterinin gönlünde bir yer edindi, hangi markalar eleştirildi? 2012’de hangi markalar kazandı, hangi markalar kaybetti. Facebook üzerindeki anketimize katılarak 2012’nin kazananlarını ve kaybedenlerini belirleyin.

İki sorumuz var

1- KAZANAN MARKALAR
Sizce 2012’nin kazanan markaları hangileridir? Yerli-yabancı, ürün-hizmet hiç fark etmez. Size göre 2012’den kazançlı çıktığını düşündüğünüz markayı seçeneklere ekleyin ve oy verin. İstediğiniz kadar seçenek ekleyebilirsiniz. Ancak eklemeden önce düşündüğünüz marka ve kampanyanın seçenekler içinde yer alıp almadığını lütfen kontrol edin. Varsa seçenek eklemeden yalnızca oy verin. Katılmak için tıklayın:
http://www.facebook.com/pazarlama30

2- KAYBEDEN MARKALAR
Sizce 2012’nin kaybeden markaları hangileridir? Yerli-yabancı, ürün-hizmet hiç fark etmez. Size göre 2012’de kaybeden markayı seçeneklere ekleyin. İstediğiniz kadar seçenek ekleyebilirsiniz. Ancak eklemeden önce düşündüğünüz marka ve kampanyanın seçenekler içinde yer alıp almadığını lütfen kontrol edin. Varsa seçenek eklemeden yalnızca oy verin. Katılmak için tıklayın:
http://www.facebook.com/pazarlama30

 

Written by Güventürk Görgülü

Güventürk Görgülü - İstanbul Bilgi Üniversitesi Öğretim Görevlisi, Yazar ve Danışman

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir