AdPushup: Reklamlarınızı kontrol ve optimize etmenin yolu


Yazan: Douglas Karr

Çeviren: Canberk Kurşunluoğlu

Bir yayıncı olarak en zor kararlardan biri; sitenizden para kazanmak için yaptığınız çalışmaların, yükselen karınızla kullanıcı deneyimlerini mahvetmesi arasındaki dengedir. Çoğu zaman kullanıcıyla alakalı dinamik reklamları kullanıcıya ulaştırmada zorluklar çeker ve mücadele ederiz. Reklamlarımızı daha verimli ve doğru bir şekilde gösterebileceğimiz bir servis ile tanışalım: AdPushup.

Öte yandan tabi ki sitenize giren bütün kullanıcılar ilk başta reklam görmeyi reddeder veya görmek istemezler bu çok doğaldır. AdPushup, reklam düzenlemelerinizi tamamen sistematik bir şekilde planlayabilmenizi ve entegre bir şekilde yayınlayabilmenizi sağlar, görünmeyen reklamlarınızı görünür kılar.

AdPushup, sitenizle beraber sorunsuz bir şekilde çalışan reklamlar yaratmanızda size yardımcı olur.Ayrıca reklamlar için ek yerler oluşturmada ve bunları yayınlamada rol oynar. Aynı zamanda AdPushup var olan reklamlarınızın rengine, şekline ve yerleştirme optimizasyonuna uygun bir platform sağlar. Program sistem gelirlerini maksimize etmek için reklamların yerleşimlerini optimize ederken, insan müdahalesini ve harcanan süreyi en aza indirir.

AdPushup Özellikleri:

-Reklam Düzen Optimizasyonu : Reklam boyutlarını, yerleşimlerini, tiplerini ve renklerini otomatik olarak düzenleyerek reklamları yönetir.

-Otomatik İçerik Optimizasyon Teknolojisi : İçeriğinizi kullanıcı deneyimlerini olumsuz etkilemeden, otomatik olarak tarayarak, akıllıca reklamları içeriğinizin içine entegre eder.

-Görsel Reklam Yönetimi : Kodlama olmadan görsel bir editör kullanarak reklamlarınızın görsellerini yönetir.

-Kullanıcı Deneyimi Optimizasyonu : Sitenizin görünümünü ve dizaynını değiştirmeden tasarım şablonlarınızı değiştirmenizi ve gelirinizi artırmanızı sağlar.

– Akıllı Optimizasyon Motoru : Bu makine, ziyaretçi davranışlarına göre kendini değiştirerek ve öğrenerek müşteriler için en uygun reklam düzenlemelerini kullanarak onlara sunar.

– Segmentasyon ve Kişiselleştirme : Otomatik ziyaretçi deneyimini geliştirmek için ve reklam düzenlerini kişiselleştirmek için kitleler ve segmentler oluşturur.

– Analiz ve Raporlama : Günlük kendi sitenizin verilerinden ve reklam performanslarından oluşan derin performans ve analitik özel raporlar oluşturur.

– Reklam Yayınlama Optimizasyonu : Reklamlar sunucularınız üzerinde minimum yer kaplar. Dağıtılmış yapılandırma ağı sayesinde hızlı bir şekilde teslim eder.

– Google AdSense/AdX ile entegresyon : Tek bir tıkla her şeye ulaşabilirsiniz. Google AdSense ve DoubleClick Ad Exchange (AdX) ile sorunsuz entegrasyon.

Ayrıca Google AdSense Politikası Uyum sağlamaktadır.

Belki de AdPushup’lar ile ilgili en merak uyandıran şey; fiyatlandırmanın minimum bağlılıkla gelir paylaşımı temelli olmasıdır.

marketingtechblog.com

RSS abonesi olun
Etkinliklerimizden haberdar olun
YouTube kanalımıza abone olun
Pinterest\\\
fb-share-icon
LinkedIn\\\
Share
Instagram\\\
Bizi Telegram kanalımızdan izleyin