Akılda Kalıcı Satış Sayfaları İçin 4 AraçYazar: Susan Gilbert
Çeviren: Ani Nalyan

Bugün, satışlarınızı iyileştirmenize ve abonelerinizi büyütmenize yardımcı olacak bazı öncü kaynakları paylaşacağız. İşte çalışma haftanıza başlamanız için ipuçları ve püf noktaları içeren dört öneri:

Ürünleri ve hizmetleri kâra dönüştürmek yavaş bir süreç olabilir. Ancak, doğru açılış sayfası pazarlama stratejisini kullanıyorsanız daha fazla satış elde etmenin bir yolu vardır. Çevrimiçi web sitesi dönüşümlerini arttırmak ister misiniz? Bu araçlardan yararlanarak satışlarınızı arttırabilirsiniz.

 

1) Ziyaretçileri ödeme yapan müşterilere dönüştürün: Leadpages

Bu çok yönlü yazılımla hedef kitlenizle bağlantı kurun ve çevrimiçi satışlarınızı artırın. Leadpages, çekici bir satış sayfası oluşturabilmeniz ve daha fazla potansiyel müşteri yakalamanız için açılır pencereler oluşturur. Sürükle ve bırak şablonlarının özelleştirilmesi kolaydır ve katılma tekliflerinin yanı sıra Stripe aracılığıyla çevrimiçi ödemeler içerir. Ayrıca, Satışlarınızı ölçmeniz için bölünmüş testlersunmasının yanında, gerçek zamanlı izlemeler de yapar.

2) Kişiselleştirme ile potansiyel müşterileri yakalama: Hushly

B2B satışlarınızdan daha fazla dönüşüm elde edin. Hushly, etkileşimi artırmanıza, daha fazla potansiyel müşteri yakalamanıza olanak tanır. Ayrıca, AI teknolojisi aracılığıyla kullanıcı deneyimini izlemenize de yardımcı olacak hepsi bir arada hizmet sunar. Yazılım, ziyaretçilerin web sitenizi önizlemesine sağlayarak işletmenizin terk oranlarını düşürmesine yardımcı olacak güçlü bir açılış sayfası oluşturucu içerir.

3) Yüksek dönüşüm sağlayan pazarlama kampanyaları: Unbounce

Açılış sayfalarınızı bir satış makinesine dönüştürün. Unbounce, hem web sitenizin ötesine geçer hem de müşterileri çeken bir açılış sayfası oluşturmanın bir yolunu sunar. Yazılım sayesinde, kodlama bilmeseniz de seçim yapabileceğiniz 100’den fazla şablon içerir. Ayrıca, dahil edilen AI teknolojisi ve A/B testi ile yatırım getirinizi sürekli olarak büyütün.

 

4) Ücretsiz açılış sayfası oluşturucu: Ucraft

Güçlü bir açılış sayfası oluşturmanız gerekiyor. Fakat, ücretli bir seçenek için bütçeniz mi yok? Ucraft, mevcut web sitenize bağlanabilen veya yeni bir web sitesi yayınlayabileceğiniz harika bir araçtır. Küçük işletmenizi, blogunuzu, kitap satışlarınızı ve daha fazlasını tanıtmak için şablonlarını kullanın. Barındırma, Google Cloud aracılığıyla dahildir ve hatta ürünlerinizi veya hizmetlerinizi satmak için e-ticaret seçeneklerini içerir.

 

https://www.business2community.com/sales-management/4-tools-for-catchy-sales-pages-02408027

RSS abonesi olun
Etkinliklerimizden haberdar olun
YouTube kanalımıza abone olun
Pinterest\\\
fb-share-icon
LinkedIn\\\
Share
Instagram\\\
Bizi Telegram kanalımızdan izleyin