‘Press’d’ gerçek kahve tadını konsantre halde sunuyor


Yazan: Ady Floyd

Çeviren: Hazal Birözsoy

Press’d, Londra’da kurulmuş eşsiz bir kahve markası. Hedefi, kahve almak için fazla meşgül olan tüketicilere, o sevdikleri harika tadı ulaştırmak. Ürünün kullanımı oldukça basit; bu konsantre yapıdaki sıvıyı bir kupa sıcak suya belirli bir miktarda ekliyorsunuz. Ve işte, kahveniz hazır!

Bu pratik saf kahve konsantresi, %100 Arabika kahve çekirdeklerinden elde ediliyor. Ürün, kendine bir kupa kahve hazırlamak için, hatta işine giderken durup yol üstünde bir yerden kahve almak için fazla yoğun olan insanlara, harika bir kahve tadım fırsatı sunmak için tasarlanmış. Eşsiz formülü sayesinde herhangi karıştırmaya gerek duymuyorsunuz. Şişeyi sıkıp suya eklemeniz yeterli. Bunlara ek olarak, düşük derece demleme yöntemiyle ve çekilmiş kahve kullanması sayesinde her bir kupada harika kahve tadını koruyor.

Her bir Press’d şişesi sizin için 16 kupa kahve yapabilir. Sade, karamel, vanilya gibi çeşitli aromalardaki Press’d’e ulaşabilirsiniz. Ayrıca işinize gidiyorsanız ya da bir yolculuğa çıkacaksanız, bu durumlara özel üretilen cep boylarından da edinebilirsiniz. Bana kalırsa kahve bağımlıları bu pratik lezzete çabucak alışacaklar!

Kaynak: trendhunter

RSS abonesi olun
Etkinliklerimizden haberdar olun
YouTube kanalımıza abone olun
Pinterest\\\
fb-share-icon
LinkedIn\\\
Share
Instagram\\\
Bizi Telegram kanalımızdan izleyin