Brand Week İstanbul 2017 başlıyor


Yazan: Cemre Tuncay

Brand Week İstanbul 2017; pazarlama ve iletişim alanındaki en iyi isimleri bir etkinlik altında buluşturuyor. Pazarlama, yaratıcılık, eğlence ve spor başlıkları altında dünyanın önde gelen konuşmacıların vereceği sunumlar, workshoplar, ödül törenleri bulunacak etkinlik 6-10 Kasım tarihleri arasında Zorlu PSM’de düzenlenecek. Bu sene 3. düzenlenecek olan etkinliğe yabancı isimlerin yanı sıra eğlence, sanat, pazarlama gibi sektörlerden bir çok Turk konuşmacı da katılacak.

Etkinlik çerçevesindeki sunumların yanı sıra gerçekleşecek ödül törenlerinden biri ise; “Women to Watch”. Advertising Age tarafından belirlenen kriterlere göre; iş dünyasının en başarılı kadınları son bir sene de yaptıkları işler sonucunda belirlenerek bu ödül töreninde ödül alacaklar. 2013’ten beri Türkiye’de gerçekleşen Women to Watch, Brezilya ve Çin’de de düzenleniyor.

7 Kasım’da pazarlama uzerine konferanslar yapılacak. Geleceğin gıda trendleri, müşteriden hayran yaratmak, rekabetin önemi, yapay zeka ve daha bir çok ilginç konu üzerine seminerler olacak. Vodafone, Kariyer.net, Harvard Üniversitesi, Google, Bloomberg, L’oreal gibi firmaların ve büyük eğitim kurumlarının önde gelen isimleri konuşmalar yapacak. Pazarlama gününde youtuberlara özel bir zamanda olacak. Yabancı isimlerin yani sıra Türk Youtuber Danla Biliç ile söyleşi yapılacak.

8 Kasım yaratıcılık gününe; Kafa Dergisi, sosyal medya ünlüleri, tasarımcılar, reklamcılar katılacak. En çok dikkat çeken isimlerden biri 12 yaşındaki Jenk Oz. “Dünyanın en genç CEO’sundan İş Tavsiyeleri” adında bir sunum yapacak. 8 Kasım’da kapanışı ise ödül törenin arından Cem Yılmaz yapacak.

9 Kasım’da eğlence sektörünün önemli isimleri bulunacak. MFÖ, Arda Türkmen, Çağla Şikel, Yavuz Turgul (Brand Week Istanbul 2017 Onur Konuğu), Ayşe Arman, Ahmet Kural, Murat Cemcir, Meryem Uzerli ve daha bir çok isim olacak. Aynı zamanda sürdürülebilirlik, STK’larla çalışmak, marka amaçları, fon yaratmak gibi konularda da seminerler verilecek. Fuaye alanında ise youtube üzerinden seminerler verilirken, ana tema e-spor olacak.

Etkinliğin son günü olan 10 Kasım’ın teması spor. Beşiktaş futbolcularından Metin Tekin, Ali Gültekin ve Feyyaz Ucar, basketbol federasyonu A milli takim menajeri Kerem Tunçeri, Fenerbahce amatör şubeler kordinatörü Fikret Çetinkaya, 2017 Dünya Atletizm Şampiyonu Ramil Guliyev ve daha bir çok onemli isim bulunacak.

Biletix üzerinden bilet satışları yapılan etkinlikte öğrencilere indirim uygulanıyor. Erken dönem BKM ile ödenen öğrenci biletlerinde geçerli olan %40 indirim sayesinde, öğrenciler 3 günlük bileti 90 TL’ye alabilecekler. Genel satışta ise 3 günlük biletler 1.886 TL. Biletleri günübirlik olarak almak da mümkün olacak.

RSS abonesi olun
Etkinliklerimizden haberdar olun
YouTube kanalımıza abone olun
Pinterest\\\
fb-share-icon
LinkedIn\\\
Share
Instagram\\\
Bizi Telegram kanalımızdan izleyin