Bu 4 Animasyonlu GIF Aracıyla Pazarlamanızı GeliştirinYazar: Susan Gilbert
Çeviren: Efe Arabacı

Bugün pazarlama kampanyalarınızı geliştirmenize yardımcı olacak harika animasyonlu içerik kaynaklarım var.

Marka erişiminiz, özellikle mobil izleyiciler için göz alıcı görsellerle büyük ölçüde artırılabilir . Daha fazla takipçi çekmek ister misiniz? Bu GIF araçlarından yararlanın ve bunların sizin için nasıl çalıştığını bana bildirin!

1) Akılda kalıcı animasyonlar paylaşın ve oluşturun – GIPHY

Bir zamanlar AOL, MySpace ve internette her yerde görülen popüler hareketli görüntülerin olduğu günler geride kaldı. Video, içerik paylaşma şeklimizi değiştirdi. Giphy, farklı kategorilerde seçebileceğiniz yüzlerce animasyonlu GIF içerir. Bu görseller sadece harika bir sohbet yaratmakla kalmıyor, aynı zamanda markalara hedef kitlelerini büyütme ve biraz heyecan yaratma fırsatı veriyor. Koleksiyonlarından seçim yapın veya kendi eğlenceli animasyonunuzu yaratın.

2) İçeriğinizi GIF’lere dönüştürün – PicMonkey

Göz alıcı görsellerle sosyal medyadaki beğenilerinizi, retweetlerinizi ve yorumlarınızı geliştirin. PicMonkey, fotoğraf, video, metin ve daha fazlasından kendi GIF’lerinizi oluşturmanıza yardımcı olacak kolay bir tasarım aracıdır. Birden fazla varyasyon sunan önceden boyutlandırılmış şablonlarıyla başlayın. Filtreleri ve efektleri, markalı içeriğinize ve hedef kitlenize özgü bir şey oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

3) Basit marka görselleri oluşturun – Ezgif.com

İşletmeniz görsel pazarlama yoluyla hedef kitlenizin dikkatini çekmek istiyorsa bu ücretsiz araç bunu çok kolay bir şekilde yapacaktır. Ezgif.com, görsellerinizi ve videolarınızı web sitenizde, e-postada veya sosyal medyada kullanılabilecek GIPH’lere dönüştürmenize yardımcı olur. Dosyalarınızı yükleyin ve kırpmak, hızı ayarlamak, özel efektler eklemek ve daha fazlasını yapmak için kontrollerini kullanın. Bitirdiğinizde grafiği indirin ve bilgisayarınıza veya mobil cihazınıza önizleyin.

4) Görüntüleri GIF’lere dönüştürün – Canva GIF Maker

Yüksek kaliteli, görsel açıdan çekici bir görüntü oluşturmak için fotoğraflarınızı bilgisayarınızdan hızlı ve kolay bir şekilde geliştirin. Canva GIF Maker, bir mesajı ifade etmenize, bir sohbeti başlatmanıza ve çevrimiçi geri bildirimi teşvik etmenize olanak tanır. Kapsamlı kütüphaneleri kişiselleştirilebilen, indirilebilen ve çevrimiçi olarak paylaşılabilen benzersiz şablonlar içerir.

https://www.business2community.com

RSS abonesi olun
Etkinliklerimizden haberdar olun
YouTube kanalımıza abone olun
Pinterest\\\
fb-share-icon
LinkedIn\\\
Share
Instagram\\\
Bizi Telegram kanalımızdan izleyin