Fab fit fun


Yazan: Dilara Türkyılmaz

Amerika Kaliforniya’da son zamanlarda kadınların yeni trendi aylık abone olunan güzellik, moda, fitness ve wellness ürünlerini gönderen “fabfitfun” kutuları oldu.

İtalyan asıllı ABD’li televizyon ve gazeteci GuilianaRancic tarafından bu yıl kurulmuş bir aylık abonmanlık şirketi olan Fabfitfun kadınlara aylık olarak kendilerini baştan aşağı iyi hissetmeleri için ürünler göndermektedir.

Ürünleri aylık olarak www.fabfitfun.com sitesi üzerinden üye olunarak sadece Amerika şehirlerine gönderim yapmaktadırlar. Özellikle üye olan kadınların her ay özel günlerinde bu kutulara ulaşmaları amaçlanmıştır. Şirket kurucusu Rancic “Bir kadının kendini hem içsel hem de dış görünüş olarak iyi hissetmesi onun gününü belirleyen en önemli unsurdur ve biz bu kutular ile kadınların kendilerini daha iyi hissetmelerini amaçlıyoruz.” sözleri ile kutuların kadınlar üzerindeki önemini vurgulamıştır.

Her ay gelen kutuların içinde şampuan, parfüm, spor eşyaları, cilt kremleri, makyaj malzemesi ve saç ürünleri gibi kadınların kişisel ihtiyaçlarını karşılayan ürünler bulunmaktadır.

Ürünleri alan kadınlar sosyal medya üzerinden kutuların resimlerini ve kullandıkları ürünlerin tutorial videolarını çekerek kutuların viral olarak yayılmasını sağlamıştır ve böylelikle sadece Ekim ayında kurulan şirketin hızla büyümesini sağlamıştır.

Her ay kendi ücretlerini ödemelerine rağmen kadınların kendilerine koca bir kutu hediye gelmesi kendilerini iyi hissettirmiş olmalı ki sadece Amerika değil başta İngiltere, İspanya olmak üzere diğer ülkeler de distribütörlük için sıraya girmiş durumdadır.

RSS abonesi olun
Etkinliklerimizden haberdar olun
YouTube kanalımıza abone olun
Pinterest\\\
fb-share-icon
LinkedIn\\\
Share
Instagram\\\
Bizi Telegram kanalımızdan izleyin