Yorumlar
Pazarlama 3.0’la ilgili tüm yorumlarınızı, eleştirilerinizi, öneri ve fikirlerinizi buradan okuyucularla paylaşabilir, Pazarlama 3.0’ın gelişimine fikirlerinizle katkıda bulunabilirsiniz.

Yorumları okumak ve yorum yapmak için tıklayın…

“Kalıcı bir büyümeyi hedefleyen tüm KOBİ patronlarının ve yöneticilerinin okuması gereken bir çalışma.”
Hakan Güldağ
Dünya Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni

“Pazarlama gibi önemli bir konuyu bu kadar canlı ve keyifli bir anlatımla ele aldıkları için yazarları tebrik etmek gerekir.”
Aydın Demirer
CNBC-E Business Genel Yayın Yönetmeni

“Yorumlar” üzerine 5 yorum

  1. Okunması gerçekten çok kolay ve her zaman dönüp tekrar takrar okunabilecek bölümler var.

  2. İlginç bir kitap bir tür başvuru ve kaynak kitap gibi ama aynı zamanda canlı anlı işyerlerinde olup bitenleri de anlatıyor.

  3. Mavi Okyanus Stratejisi konusunda yazdıklarınıza katılıyorum. Pazarlamada yeni bir anlayışın dönüm noktası sayılabilecek bir çerçeve sunuyor. Pazarlama 3.0’ın da ülkemizdeki işletmelere yeni bir bakış açısı getirdiğini söyleyebilirim.

  4. Gerilla pazarlamanın kurucusu Levinson’un dediği gibi gerilla pazarlama ana hakım haline geldiyse, büyük şirketler de gerilla pazarlama yapıyorsa küçükler ne yapacak asıl bu soruyu cevaplamak lazım. Saygılar

  5. Mesleği pazarlamacı olmayan ancak bir aile şirketini yöneten biri olarak kitabınızdan altın değerinde bilgiler aldığımı ve pazarlama konusunda bakış açımı ciddi olarak yeniden gözden geçirdiğimi söyleyebilirim. Elinize sağlık.

Yorumlar kapalı.

RSS abonesi olun
Etkinliklerimizden haberdar olun
YouTube kanalımıza abone olun
Pinterest\\\
fb-share-icon
LinkedIn\\\
Share
Instagram\\\
Bizi Telegram kanalımızdan izleyin