Yorumlar

Pazarlama 3.0’la ilgili tüm yorumlarınızı, eleştirilerinizi, öneri ve fikirlerinizi buradan okuyucularla paylaşabilir, Pazarlama 3.0’ın gelişimine fikirlerinizle katkıda bulunabilirsiniz.

Yorumları okumak ve yorum yapmak için tıklayın…

“Kalıcı bir büyümeyi hedefleyen tüm KOBİ patronlarının ve yöneticilerinin okuması gereken bir çalışma.”
Hakan Güldağ
Dünya Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni

“Pazarlama gibi önemli bir konuyu bu kadar canlı ve keyifli bir anlatımla ele aldıkları için yazarları tebrik etmek gerekir.”
Aydın Demirer
CNBC-E Business Genel Yayın Yönetmeni

Written by Güventürk Görgülü

Güventürk Görgülü - İstanbul Bilgi Üniversitesi Öğretim Görevlisi, Yazar ve Danışman

This article has 5 comments

 1. Bilge Can Soner

  Mesleği pazarlamacı olmayan ancak bir aile şirketini yöneten biri olarak kitabınızdan altın değerinde bilgiler aldığımı ve pazarlama konusunda bakış açımı ciddi olarak yeniden gözden geçirdiğimi söyleyebilirim. Elinize sağlık.

 2. Avni Sezgin

  Gerilla pazarlamanın kurucusu Levinson’un dediği gibi gerilla pazarlama ana hakım haline geldiyse, büyük şirketler de gerilla pazarlama yapıyorsa küçükler ne yapacak asıl bu soruyu cevaplamak lazım. Saygılar

 3. M. Kemal Uzunoğlu

  Mavi Okyanus Stratejisi konusunda yazdıklarınıza katılıyorum. Pazarlamada yeni bir anlayışın dönüm noktası sayılabilecek bir çerçeve sunuyor. Pazarlama 3.0’ın da ülkemizdeki işletmelere yeni bir bakış açısı getirdiğini söyleyebilirim.

 4. Mine U.

  İlginç bir kitap bir tür başvuru ve kaynak kitap gibi ama aynı zamanda canlı anlı işyerlerinde olup bitenleri de anlatıyor.

 5. Selim Serindil

  Okunması gerçekten çok kolay ve her zaman dönüp tekrar takrar okunabilecek bölümler var.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir