İçerik pazarlamacılarının seveceği 25+ yeni ve yeni güncellenen ile zamansız kitapYazar: Ann Gynn
Çeviren: Öykü Aksoy
Ne okuyacaksınız X
2. Zamansız kitaplar için öneriler

 

İçerik pazarlamacıları kitapları severler.

Bu, Content Marketing Institute’nün tatil hediyeleri listesini her yıl düzenlediği zamanlarda açıkça görülmektedir.

Aynı zamanda, Ann Handley’nin yeni sürümünün imzalı bir kopyasını almak için bekleyen Content Marketing World katılımcılarının uzun kuyruğunu gören herkes için de barizdir. Buna ek olarak, Everybody Writes’ın ikinci baskısı listede en çok aday gösterilen kitaptır.

İster bir hediye verin ya da ister dilek listenize eklemek için bazı başlıklara ihtiyacınız olsun, #CMWorld Slack kanalında ve Linkedin’de meslektaşlarınız tarafından önerilen yedisi 2022’de yayınlanmış bu 25’ten fazla seçeneği değerlendirin.

Listedeki kitaplar yalnızca içerik pazarlamasıyla ilgili değildir. Ayrıca, yaratıcılık, yazma, kişisel marka oluşturma ve içerikle ilgili pazarlamacılara ilham verecek, motive edecek ve öğretecek diğer konuları da kapsamaktadır.

Ayrıca, her kitap için Amazon açıklamasından bir alıntı ve eğer tavsiye eden kişi tarafından yorum yazılmışsa yer verilmiştir.

Yeni ve yeni güncellenen kitaplar için öneriler

Content Chemistry: The Illustrated Guide to Content Marketing (2022) – Andy Crestodina

Amazon açıklaması: Yüzlerce şirketle web pazarlaması hakkında binlerce görüşmenin sonucu olan bu el kitabı arama motoru optimizasyonu, sosyal medya ve e-posta pazarlamasının gücü hakkında en önemli ve etkili derslerin ve tavsiyelerin bir derlemesidir.

Actionable Marketing Guide’ın pazarlama müdürü Heidi Cohen’in yorumu: “Bu kitap, çeşitli lisansüstü programlar için bir ders kitabıdır. Andy, altıncı baskısına ulaşacak şekilde sessizce güncelliyor.”

Aynı zamanda, Typeset’in kurucusu Sarah Mitchell ve Shearer’s Foods iletişim uzmanı Rachel Duthie tarafından da tavsiye edilmektedir.

The Content Puzzle and the Missing Piece (2022) – Andi Robinson

Amazon açıklaması: İçeriğin kendisi içerik pazarlamasının bir parçasıdır. Ancak, birçok açıdan en önemli şey değildir. Ne tür içerikler oluşturmanız gerektiğini düşünmeye başlamadan önce temelleri atmanız gerekir. Bunu, tüm resmi bir arada tutan bulmacanın kenarı olarak düşünün. Öğreneceğiniz gibi, gerçek içerik oluşturmaya geçmeden önce göz önünde bulundurmanız gereken birçok adım var.

Salesforce içerik stratejisti Jeremy Bednarski’nin yorumu: “Andi size yalnızca içerik bulmacasının parçalarını anlamanız için temel bilgileri sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda içerik stratejinizi bir sonraki düzeye taşımanıza yardımcı olacak psikolojik yönü de getiriyor.”

Everybody Writes: Your New and Improved Go-To Guide to Creating Ridiculously Good Content (2022) – Ann Handley

Amazon açıklaması: Bu yepyeni baskıda Ann, içerik oluşturma, üretim ve yayınlama süreci ve stratejisi için ihtiyaç duyduğunuz tüm pratik, nasıl yapılır tavsiyelerini ve içgörüleri sunmaktadır.

Shearer’s Foods iletişim uzmanı Rachel Duthie’nin yorumu: “İçerik pazarlama incili.”

Aynı zamanda, Garrett Public Relations’ın kurucusu Michelle Garrett, Salesforce’un içerik stratejisti Jeremy Bednarski, AmerisourceBergen içerik pazarlama stratejisti Danielle Love, Actionable Marketing Guide pazarlama direktörü Heidi Cohen, Verballistics’in kurucusu Gina Balarin ve talep oluşturma,IQVIA ile kıdemli küresel pazarlama müdürü Michelle Araiza tarafından da önerilmektedir.

I’m Not a Copywriter, But …: Lessons Learned from a Late Bloomer (2022) – Joshua Womack

Amazon açıklaması: Stand-up komedisi. Konuşma yazımı. Profesyonel Güreş? Her nasılsa, bu tuhaf yaşam seçimleri Josh Womack’i metin yazarlığına yönlendirdi. İlk kitabında bu deneyimlerden ve daha fazlasından bahsediyor.

Salesforce içerik stratejisti Jeremy Bednarski’nin yorumu: “Biraz ipucuna veya ilhama ihtiyacı olan bir yazarsanız, bu kitap bunlarla dolu. Josh, stand-up komedi yoluyla metin yazarlığına yöneldi ve yolunu nasıl bulduğuna dair hikayeler paylaşıyor.”

Making Numbers Count: The Art and Science of Communicating Numbers (2022) – Chip Heath ve Karla Starr

Amazon açıklaması: Sayıları Saymak, bir sayının beynimizin diline nasıl çevrileceğini ortaya çıkaran belirli ilkelerin ana hatlarını verir. Bu kitap, kuru bir sayıyı alan ve bunu insanların tıklayıp ‘Vay, şimdi anladım!’ diyebileceği bir şekilde sunan, canlı öncesi ve sonrası örnekleriyle ve aşırı sayı değiştirme örnekleriyle doludur.

Crystal Clear Communications’ın kurucusu ve baş içerik sorumlusu George Stenitzer’in yorumu: “Kesirleri ve yüzdeleri anlayan veya anlamayan hedef kitlenizin kafasını karıştırmadan sayıları iletmenizi sağlayacak. Bu, içeriğinizi ve sonuç raporlamanızı iyileştirir. Kitapla ilgili ayrıntılı incelememi blogumda okuyabilirsiniz.”

Prove It: Exactly How Modern Marketers Earn Trust (2022) – Melanie Diezel

Amazon açıklaması: Düzinelerce sektördeki güvenilir markaların gerçek dünya örneklerini kullanarak, doğru kanıtları toplama ve her bir iddia tarzını destekleme – yaptığınızı fark etmedikleriniz bile – iş vaatlerinizi belirleme ve kategorilere ayırma sürecinde size adım adım yol gösterecekler.

Hijinx Pazarlama danışmanı Andi Robinson’ın yorumu: “Tüketiciler pazarlama konusunda bilgili. Artık kanıtlarla destekleyemeyeceğimizi iddia edemeyiz. Melanie, şirketlerin hedef kitlelerine ürünlerini veya hizmetlerini neden satın almaları gerektiğini nasıl gösterebileceklerine dair bir yol haritası ortaya koyuyor. Phil Jones’un yorumlarıyla birlikte okunması kolay format, her pazarlamacının kitaplığında olmalı.”

Using Behavioral Science in Marketing: Drive Customer Action and Loyalty Prompting Instinctive Responses (2022) – Nancy Harhut

Amazon açıklaması: Kitap, pazarlama iletişimi, e-posta, doğrudan posta, reklam kampanyaları, sosyal medya pazarlaması ve satış hunisi dönüşüm stratejileri dahil olmak üzere pazarlamanın temel alanlarında davranış bilimi ilkelerinin nasıl uygulanacağını göstermektedir. Oldukça pratik ve erişilebilir, AT&T, Apple, Spotify ve The Wall Street Journal’dan vaka çalışmaları ve örnekler içermektedir.

Blackboard-Digital’in kurucusu Shubhangi Mittal’in yorumu: “Nancy ve ekibinin karar vermeyi etkilemek için kanıtlanmış davranış bilimi ilkelerini kullandığı gerçek zamanlı örnekleri listeler.”

Aynı zamanda, Salesforce içerik stratejisti Jeremy Bednarski ve AmerisourceBergen içerik pazarlama stratejisti Danielle Love tarafından da önerilmektedir.

Zamansız kitaplar için öneriler

Bird by Bird: Some Instructions on Writing and Life (1994) – Anne Lamott

Amazon açıklaması: Bu kitap temel talimatı her zaman akılda tutarak, Anne Lamott’ın nasıl yazılacağına ve yazarın hayatını nasıl yöneteceğine dair adım adım bir kılavuz sunmaya geri dönüyor. Cesaret verici bir şekilde dürüst, aynı zamanda yaşayan en komik insanlardan biri.

AmerisourceBergen içerik pazarlama stratejisti Danielle Love’ın yorumu: “Bu kitap bize yazmanın bir yolculuk olduğunu hatırlatıyor. Bu yoldaki tüm adımların tadını gerçekten çıkarırsak hem kendimiz hem de okuyucularımız için daha zengin bir deneyim yaratacağız.”

Building a Story Brand (2017) – Donald Miller

Amazon açıklaması: Donald Miller, pazarlamacılara ve işletme sahiplerine, müşterilerle nasıl bağlantı kurduklarını ve işlerini nasıl büyüteceklerini önemli ölçüde iyileştirmek için güçlü hikayelerin yedi evrensel öğesini kullanmayı öğretiyor.

Kissflow içerik ve marka pazarlamacısı Hanush Kumar’ın yorumu: “İlginç hikayeler yazmak için yedi adımlık bir çerçeve ve yeterli örnekler sunuyor. Çerçeveyi öğrendikten sonra, her filmin hemen hemen tahmin edilebilir hale gelmesi muhtemeldir.”

Buyer Personas: How To Gain Insight Into Your Customer’s Expectations, Align Your Marketing Strategies, and Win More Business (2015) – Adele Revella

Amazon açıklaması: Bu kitap, alıcı araştırmalarını yürütmenin yeni ve ilgi çekici bir yolunun kapsamlı bir kapsamını ve ayrıca pazarlama sonuçlarını ölçülebilir şekilde iyileştirmek için alıcı kişiliği yaklaşımını benimseme konusunda pratik tavsiyeler sunar. Okuyucular, müşteri tabanlarını nasıl bölümlere ayıracaklarını, her müşteri türünü nasıl araştıracaklarını ve alıcıların güvenini kazanan kanallar aracılığıyla kökten daha alakalı bir mesaj seçimi, içerik oluşturma ve dağıtım sürecini nasıl uygulayacaklarını öğrenecekler.

Ayrıca, ortak yazar Jim Kraus ile yeni bir baskı 2023’ün sonlarında çıkacak.

Typeset’in kurucusu Sarah Mitchell’in yorumu: “Kitabın tamamı güzel, ancak röportaj yapma ve alıcılardan bilgi alma konusunda harika bir bölümü var.”

The Content Fuel Framework: How To Generate Unlimited Story Ideas (2020) – Melanie Diezel

Amazon açıklaması: Bu basit çerçeve, beyin fırtınası sürecini hızlandırarak fikir üretmeyi zahmetsiz ve neredeyse otomatik hale getirir. Artık yazar tıkanması yok. Artık “ne yazayım?” diye sormak yok. Artık o “büyük fikrin” kendi zamanında ortaya çıkmasını beklemek yok. Bu sistem, herhangi bir sektörden hikaye anlatıcılarının talep üzerine, istedikleri zaman yeni hikaye fikirleri üretmelerine olanak tanır.

Daniel Foley SEO’nun kurucusu Daniel Foley’in yorumu: “Kitabı, bir pazarlama stratejisi geliştirmenize yardımcı olabilecek fikir üretme ve beyin fırtınası için basit bir yapı sunuyor. Kitap, özünde 10 farklı “odak” ve 10 farklı “format” bulunan bir matris etrafında düzenlenmiştir. Bu kitaptaki yaklaşım, dijital pazarlamacılara, içerik üreticilerine ve hedef kitleyle etkileşime giren herkesin düzenli olarak orijinal yeni içerik sunmasına olanak tanıyor.”

Aynı zamanda, AmerisourceBergen içerik pazarlama stratejisti Danielle Love tarafından da önerilir.

Content, Inc.: Start a Content-First Audience, Build a Massive Audience, and Become Radically Successful (With Little or No Money) (2021) – Joe Pulizzi

Amazon açıklaması: Content Inc., son derece basit bir konsepte dayalı olarak iş dünyasına dahiyane bir yaklaşım sunar: Hedef kitle üzerinde tekil bir odaklanmaya sahip olmak ve doğrudan sadık bir kitle oluşturmak, nihayetinde hangi ürünlerin satmanın en mantıklı olduğu konusunda en iyi, en incelikli anlayışı sağlar.

Actionable Marketing Guide’ın pazarlama müdürü Heidi Cohen’in yorumu: “İşte harika bir yazar röportajı.”

Aynı zamanda, Marketing Leaders’in kurucusu Karine Abbou ve Shearer’s Foods iletişim uzmanı Rachel Duthie tarafından da tavsiye edilmektedir.

Don’t Make Me Think, Revisited: A Common Sense Approach to Web Usability (2013) – Steve Krug

Amazon açıklaması: Sezgisel gezinme ve bilgi tasarımı ilkelerini anlamanıza yardımcı olacak kılavuzdur. Esprili, sağduyulu ve son derece pratik, konuyla ilgili en sevilen ve en çok tavsiye edilen kitaplardan biri… Ve yine de kısa, bol resimli… ve hepsinden önemlisi – okuması eğlenceli.

All American Entertainment Speakers Bureau’nun pazarlamadan sorumlu başkan yardımcısı Jennifer Best’in yorumu: “Amacımızı anlatmak için mümkün olduğunca basit kalırken her zaman okuyucunun anlama düzeyiyle uyumlu bir dil kullanmalıyız.”

Epic Content Marketing: How To Tell a Different Story, Break Through the Clutter, and Win More Customers by Marketing Less (2013) – Joe Pulizzi

Amazon açıklaması: Bu kitap, müşterileri bilgilendiren, eğlendiren ve harekete geçmeye zorlayan hikayeler geliştirme sürecinde size adım adım yol gösterir- aslında onlara söylemeden. Doğru zamanda doğru kişiye dağıtılan destansı içerik, müşterilerin kalplerini ve zihinlerini gerçekten nasıl yakalayacağınızdır. İşletmenizi sektöründe güvenilir bir uzman olarak konumlandırmanın yolu budur. Müşterilerin paylaştığı ve hakkında konuştuğu şey budur.

Ayrıca, ortak yazar Brian Piper ile yeni bir baskı 7 Mart 2023’te çıkacaktır.

Elektrikli Scooter Kılavuzu’nun baş editörü Paul Somerville’in yorumu: “Bir içerik pazarlama uzmanı olan Joe Pulizzi, potansiyel müşterilerin gerçekten katılmak istedikleri içeriği üreterek nasıl cezbedileceğini gösteriyor. Fortune Magazine, Epic Content Marketing’i bunlardan biri olarak listeledi. okunması gereken beş kitap.”

Aynı zamanda, Shearer’s Foods iletişim uzmanı Rachel Duthie tarafından da önerilmektedir.

How to be Great at Your Job: Get Things Done. Get the Credit. Get Ahead. (2018) – Justin Kerr

Amazon açıklaması: 40 yaşına gelmeden kurumsal merdivenin en tepesine tırmanan bir yazardan bu kitap, kariyer başarısındaki varsayımları ortadan kaldırıyor ve işinizde mükemmel olmak için gerekenleri yıkıyor.

Shearer’s Foods iletişim uzmanı Rachel Duthie’in yorumu: “Bir içerik pazarlama kitabı değil. Ancak Justin’in herkesin öğrenebileceği harika ipuçları var.”

Known: The Handbook for Building and Unleashing Your Personal Brand in a Digital Age, (2017) – Mark Schaefer

Amazon açıklaması: Günümüz dünyasında kendi alanınızda tanınmanın kalıcı bir avantajı var. Tanınmış olanlar müşterileri, daha iyi işleri ve özel fırsatlara davetleri alırlar. Ama herkes tanınabilir mi? Bu yol bulma kitabı, bankacılık, eğitim, emlak, inşaat, moda ve daha fazlası gibi çeşitli kariyerlerde en başarılı insanların izlediği adım adım bir plan sunar.

Marketing Leaders kurucusu Karine Abbou’nun yorumu: “Kişisel markalaşmanın yakında geriye kalan tek pazarlama olacağını düşünüyorum- ve büyük bir içerik stratejisi olmadan güçlü bir kişisel marka oluşturmak neredeyse imkansız.”

Made to Stick: Why Some Ideas Die and Others Thrive (2007) – Chip ve Dan Heath

Amazon açıklaması: Yazarlar, insan ölçeği ilkesini uygulamak, Velcro Hafıza Teorisini kullanmak ve merak boşlukları yaratmak gibi fikirleri daha katı hale getirmenin yollarını açıklayan ve yapışan fikirlerin anatomisini ortaya koyuyor. Yol boyunca, kötü şöhretli “böbrek hırsızlığı halkası” aldatmacasından bir koçun sportmenlik derslerine ve Sony’deki yeni bir ürün vizyonuna kadar her türden yapışkan mesajın gücünü aynı altı özellikten aldığını keşfediyoruz.

AdDaptive Intelligence iletişim ve marka stratejisi kıdemli direktörü Laura Bakopolus Goldstone’un yorumu: “Yepyeni değil, içerik pazarlamasını basit, açık, alakalı, somut ve yapışkan hale getirmek için harika bir çerçeve sağladı.”

Obviously Awesome: How to Nail Product Positioning so Customers Get It, Buy It, Love It (2019) – April Dunford

Amazon açıklaması: Bu kitap, ürününüzün “gizli sosunu” nasıl bulacağınızı ve ardından o sosu, onu arzulayanlara nasıl satacağınızı gösterir. Yıllarını bir startup yöneticisi (16 ürün lansmanı ile) ve bir danışman (düzinelerce ürün üzerinde çalışmış olan) olarak geçirmiş olan yazar, kalabalık bir pazarın gürültüsünü kırma konusunda yetkin bir şekilde konuşuyor.

Actionable Marketing Guide’ın pazarlama müdürü Heidi Cohen’in yorumu: “Bu kitap, insanlara konumlandırmanın nasıl uygulanacağını gösteriyor. Bu yeni bir klasik. Bunu anlamadan, pazarlama stratejinizin ve içeriğinizin geri kalanı uyumlu değil.”

On Writing: A Memoir of the Craft (2000) – Stephen King

Amazon açıklaması: Tüm zamanların en çok satan yazarlarından birinin kısmen anı, kısmen ustalık sınıfı olan bu muhteşem cilt, her yazarın sahip olması gereken ticaretin temel araçlarını içeren, yazarın sanatının açıklayıcı ve pratik bir görünümüdür.

Garrett Public Relations kurucusu Michelle Garrett’ın yorumu: “Kişisel hikayeleri ve pratik tavsiyeleri, bu kitabı her yazar için mutlaka okunması gereken bir eser haline getiriyor.”

Practical Content Strategy & Marketing: The Content Strategy & Marketing Course Guidebook (2017) – Julia McCoy

Amazon açıklaması: Bu kitap, içerik pazarlamasının ve stratejisinin ‘nasıl’larını adım adım bir yaklaşımla kitap biçiminde ortaya koyuyor. Her bölüm, okuduklarınızı ve öğrendiklerinizi pekiştirmek için oluşturulmuş yazılı alıştırmalara sahiptir- bunları bir kalemle doldurabileceksiniz.

ToolFit genel müdürü Alex Armstrong-Paling’in yorumu: “Son olarak, içerik pazarlamasına yönelik pratik, gerçek dünya kılavuzu, anlayışı ve öğrenmeyi güçlendirmek ve genişletmek için yerleşik alıştırmalarla birlikte mevcuttur. Yazar, pazarlama ve stratejinin temel taşını oluşturan operasyonel fikri anlamanızı tavsiye ediyor.”

Aynı zamanda, Shearer’s Foods iletişim uzmanı Rachel Duthie tarafından da önerilmektedir.

RE:Think Innovation: How the World’s Most Prolific Innovators Come Up With the Great Ideas That Deliver Extraordinary Outcomes (2021) – Carla Johnson

Amazon açıklaması: Bu kitap, kurumsal sonuçları yönlendirmek için bireysel yetkinliğin inovasyon teknikleriyle nasıl ilişkilendirileceği sorusunu yanıtlıyor. Daha kısa sürede daha fazla fikir sunan birleşik, fikir odaklı bir çalışan tabanının nasıl oluşturulacağını gösterir.

Salesforce içerik stratejisti Jeremy Bednarski’nin yorumu: “Yaratıcılık döngüsünden çıkmak veya ‘biz her zaman işleri böyle yaparız’ı geride bırakmak isteyen pazarlamacılar için Carla, yeni fikirleri uygulama sürecinin ana hatlarını çiziyor. Gözlemlediğimiz her şeyi daha iyi yakalayarak, pazarlama hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak yeni fikirlere ulaşmak için bunu nasıl uygulayacağınızı öğreneceksiniz.”

Aynı zamanda, AmerisourceBergen içerik pazarlama stratejisti Danielle Love tarafından da önerilmektedir.

The Secret Army: Leadership, Marketing and the Power of People (2017) – Gina Balarin

Amazon açıklaması: Güzelce anlatılmış hikayeleri, gerçek hayattan örnekleri, kapsamlı araştırmaları ve güvenilir iş liderlerinin, yazarların ve düşünürlerin bilgeliğini bir araya getiren bu kitap, bizi harekete geçiren gizli insanlığı ortaya çıkarmak için modern kurumsal yaşamın yüzeyinin altına dalıyor.

Gina Balarin’in yorumu: “’Gizli ordumuzun’ (spoiler uyarısı: müşteriler, liderler ve çalışanlar) çalışmayı nasıl anlamlı ve açıkçası daha iyi hale getirebileceğine vurgu yaparak, işyerlerimizdeki iletişimin gücünü bağlamsallaştırıyor.”

What Great Brands Do: The Seven Brand-Building Principles That Separate the Best From the Rest, (2014) – Denise Lee Yohn

Amazon açıklamasın: Yeni bir bakış açısı sunan bu kitap, marka kimliğini geliştirirken kar marjlarını yükselten, şirket kültürünü iyileştiren ve daha güçlü paydaş ilişkileri yaratan yenilikçi bir iş olarak marka stratejisini öğretiyor. Frito-Lay, Sony, Nautica ve Burger King gibi en iyi markalarla 25 yıllık danışmanlık çalışmasından yola çıkan yazar, işletme olarak marka stratejisinin temel ilkelerini açıklıyor.

Shearer’s Foods iletişim uzmanı Rachel Duthie tarafından önerilmektedir.

Writing Without Bullshit: Boost Your Career by Saying What You Mean (2013) –  Josh Bernoff

Amazon açıklaması: Bu pratik ve esprili kitapta, yazınızı özlü başlıklar, konu satırları ve açılış cümleleri ile ön yüklemeyi öğreneceksiniz. Zayıf ve anlamsız jargonu, pısırık pasif sesi ve korkak çakal kelimeleri temizlemek için cesaret ve beceri kazanacaksınız. Ve her kelimeyi değerli kılmak için doğrudan okuyucuya yazmaya alışacaksınız. Her şeyin merkezinde demir bir buyruk vardır: Okuyucunun zamanına sizinkinden daha değerliymiş gibi davranın.

AmerisourceBergen içerik pazarlama stratejisti Danielle Love’ın yorumu: “Bu yazar, yazılarınızda netlik hakkında eleştirel düşünmenizi istiyor. Kurumsal konuşmanın ardındaki gerçek mesaj nedir ve bunu okuyucularınız için nasıl daha belirgin hale getirebilirsiniz?”

Youtility: Why Smart Marketing Is About Help, Not Hype, (2013) – Jay Baer

Amazon açıklaması: Youtility uygulayan şirketlerin gerçek örneklerinden ve yedi yüzden fazla markanın pazarlama stratejilerini geliştirmesine yardımcı olma deneyiminden yola çıkan yazar, şirketler ve müşteriler arasındaki ilişkiyi dönüştürmek için bilgi ve yardımseverliği kullanmak için çığır açan bir plan sunuyor. .

Nationwide kıdemli danışman, CEO paydaşı ve entegre yönetici iletişimi olan Mike Myers’ın yorumu: “İçerik pazarlamasına bu kitap sayesinde başladım. Sağlam tavsiyeler ile pratik, gerçek dünyadan örneklerin karışımı, bu ‘yeni’ şeyi (elbette hiç yeni değildi) çok net anlamama yardımcı oldu ve dahil olmam için bana ilham verdi!”

Daha fazla kitap önerisi

Hâlâ doğru kitabı almak konusunda karar veremediyseniz, okuyucuların geçen yıl bahsettiği aşağıdaki ek önerilere de göz atabilirsiniz.

AI for Marketers: An Introduction and Primer, third edition (2021) – Christopher Penn

Brand Bewitchery: How to Wield the Story Cycle System to Craft Spellbinding Stories for Your Brand (2020) – Park Howell

Break The Wheel: Question Best Practices, Hone Your Intuition, and Do Your Best Work (2018) – Jay Acunzo

Company of One: Why Staying Small is the Next Big Thing for Business (2019) – Paul Jarvis

Everyone Is an “Influencer”: Building a Brand by Engaging The People Who Matter Most (2021) – Kelly Keenan

Find Your Red Thread: Make Your Big Ideas Irresistible (2021) – Tamsen Webster

Lost and Founder: A Painfully Honest Guide to the Startup World (2018) – Rand Fishkin

Meander, Spiral, Explode: Design and Pattern in Narrative (2019) – Jane Alison

The Power of Moments: Why Certain Experiences Have Extraordinary Impact (2017) – Chip ve Dan Heath

You’re Not Listening: What You’re Missing and Why It Matters (2020) – Kate Murphy

Kaynak:contentmarketinginstitute.com

RSS abonesi olun
Etkinliklerimizden haberdar olun
YouTube kanalımıza abone olun
Pinterest\\\
fb-share-icon
LinkedIn\\\
Share
Instagram\\\
Bizi Telegram kanalımızdan izleyin