Hootsuite ve Vestorly’den içerikte yapay zeka ortaklığı
Çeviren: Pazarlama 3.0

NEW YORK, 20 Şubat 2019 / PRNewswire / – İçerik pazarlamasında yapay zeka kullanımı için işbirliği! (AI) içerik iyileştirme motoru Vestorly, makine öğrenme içerik çözümünü sosyal medya yönetimini lideri Hootsuite’e entegre etti. Entegrasyon, Hootsuite’in 18 milyondan fazla müşterisinin AI kullanarak doğru sosyal içeriği en iyi zamanlamayla doğru kitlelere ulaştırmak için marka etkileşiminde karmaşık zorlukları çözmesine yardımcı olacak. Entegrasyon duyurusunda Vestorly’nin, sosyal medya yönetimi endüstrisinin en büyük ekosistemine bir Hootsuite Teknoloji Ortağı olarak katıldığı belirtiliyor.

“Vestorly’nin Hootsuite’e entegrasyonu, müşterilerimizin iş hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için Hootsuite platformunda en iyi teknolojileri ve inovasyonları üretmemizin yollarından biri olacak” diyen Hootsuite CMO’su Penny Wilson, açıklamasında “Vestorly’nin etkileşimi artıran içerik türleri hakkındaki veri odaklı AI, her boyuttaki ve sektördeki Hootsuite müşterileri için markalarını, işletmelerini ve müşteri ilişkilerini sosyal ölçekte ve verimlilikte büyütmeleri için yeni fırsatlar sunuyor.” ifadesini kullandı.

Vestorly CEO’su Ralph Pahlmeyer ise “Vestorly’nin yapay zekası, izleyiciler için doğru içeriği seçme konusundaki öngörü zorluklarını ortadan kaldırarak, müşteri katılımını artıracak, bunun için harcanan zamanı ve yükü de azaltacaktır” diyerek sözlerine şöyle devam etti: “Deneme sürecinde, sosyal etkileşimde gördüğümüz hızlı artıştan ötürü etkilendik. Endüstri lideri AI teknolojimizi dünyanın önde gelen sosyal medya yönetim platformu ve sosyal paketi olarak Hootsuite’ye getirmek için heyecan duyuyoruz.”

Hootsuite müşterileri artık içerik pazarlamasında yapay zeka kullanabilecek. Bunun için de Vestorly’nin veri odaklı AI içerik küratörlüğü çözümüne, Hootsuite’ın sosyal medya yönetim platformu ve şirket çalışanlarının katılımı, sosyal satış ve sosyal avukatlık çözümü olan Hootsuite Amplify’ı organik postalara yönlendirmek için erişebilecek. Vestorly, internetteki yüzlerce yayından izleyiciye özgü içerik önerileri sunarak müşterilerle etkileşimi üç kat artırabiliyor. Böylece pazarlamacılara ve satıcılara, müşteri deneyimini iyileştirme ve iş hedeflerine ulaşmada daha etkili ve verimli çalışma olanağı sunuyor.

Kaynak: www.prnewswire.com

RSS abonesi olun
Etkinliklerimizden haberdar olun
YouTube kanalımıza abone olun
Pinterest\\\
fb-share-icon
LinkedIn\\\
Share
Instagram\\\
Bizi Telegram kanalımızdan izleyin