Liderlik Zirvesi 5-6 Aralık’ta


Yazan: Pazarlama 3.0

Türkiye’nin ISO 9001 Kalite Belgesi’ne sahip ilk ve tek öğrenci kulübü olan İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Kulübü’nün gelenekselleşen ve en çok katılımcıyla gerçekleşen organizasyonlarından biri olan Liderlik Zirvesi bu sene 5-6 Aralık tarihlerinde olmak üzere iki gün boyunca birbirinden değerli konuşmacılara, ürün sponsonlarına ve katılımcılara ev sahipliği yapacak!

İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü İşletme Fakültesi Oditoryumu’nda Sevinç Satıroğlu ve Cüneyt Toros‘un moderatörlüğünde gerçekleşecek olan Liderlik Zirvesi’17 bu sene; Oğuzhan Canım, Hakan Baş, C. Müjdat Altay, Erdil Yaşaroğlu, Can Yılmaz, Candaş Tolga Işık, Cem Davran, Zafer Algöz, Cansen Başaran Symes, Neyran Bahadırlı , Nevzat Aydın, Kıvanç&Burak, Begümhan Doğan Faralyalı, Irmak Kazuk, İhsan Bayülken, Emek Ege, Ozanser Uğurlu gibi değerli isimleri ağırlıyor.

PapaJohn’s Pizza ,Gloria Jeans, Nescafe, N11.com , Nestle , Çaykur, Dimes, Venüs Gıda, Cosmed, Pierre Cardin, Tadelle, Monolab, Rebul, Yves Rocher gibi markaların ürün sponsoru olarak katılacağı Liderlik Zirvesi’17, sizleri sadece değerli konuşmacıları ile değil aynı zamanda renkli bir fuaye alanı ile de bekliyor!

Liderlik Zirvesi bu yıl 40’ı aşkın firma ile 2 günde toplam 2.500 öğrenciyi birbirinden değerleri isimlerle buluşturmayı hedefliyor. Alanlarında zirvede olan firmaların yöneticilerini ve tecrübelerini dinlerken öğrenciler de kendi kariyer yoculukları için ilham alabilecekler!

Liderlik Zirvesi 2017 Programı
RSS abonesi olun
Etkinliklerimizden haberdar olun
YouTube kanalımıza abone olun
Pinterest\\\
fb-share-icon
LinkedIn\\\
Share
Instagram\\\
Bizi Telegram kanalımızdan izleyin