Pazarlama ekipleri için kayıt platformu ‘’Percolate’’


Yazan: Tess Terziyan

Percolate, sizin yarattığınız içerik ya da ürünüzü sosyal ağlarda paylaşma sağlayan bir platformdur. Perculate’in iddiası diğer sosyal medya pazarlama sistemi gibi şirketlerin iş ile alakalı sosyal ağ üzerinden dinleyip, soru-cevap kadar kısıtlı değil. Perculate size bulmak, yaratmak, bölüştürmek ve son olarak kenetlenmeleri için şirketlere ortam sağlıyor. Nihai hedefi ise Perculateyi markalar için kayıt sistemine dönüştürmek.

Ürün özellikleri içerir , belirlenen bir günde potansiyel konularla birlikte takvim oluşturma yeteneği , şirketle ya da temayla alakalı içeriği yayınlama , marka sahipleri ürünlerini başka bir yerde de perculate’i kullanarak yayınlayabilirler.

Sonra çentik atın, sosyal ağlarda paylaşın. Bunun yanı sıra takım olarak içerikte iş birliği yapmayı sağlıyor. Perfonmansı iyi olanı analitik olarak gösteriyor.

Örneğin , Percolate ajansında çalışan Aquent diyor ki sosyal kanallarda hızlı bir şekilde içerik paylaşmanızı sağlıyor. Percolate’ın kurucusu James Gross ekosistem için bir kazanç olduğunu söylüyor. Percolate kurulduğu yerde 100 den fazla insana istihdam sağlıyor.

Percolate’nin 9 milyon dolar hisse(Series A*) hali hazırda vardır.Pazarlama teknolojisinin yeni halinde ancak ek finansman bu uluslararası genişletmek ve “Bizim pazarlama çabaları için markaları anlamak ve onlar kadar efor sarfederek pazarlama teknolojisinden yeni bir aşamaya geçmiştir. Ayrıca ürünü geliştirmeye devam edecek. Gross’un değindiği bir diğer nokta ise iş akışını devam ettirtmek için bunu araçlarda da kullanıyor. Örnek vermek gerekirse telefon aplikasyonlarından içerik yöneticisine istek yollayabiliyorsun. Aynı zamanda içerik için ortaklık sağlayıp ürünü ya da şirketi genişletebiliyorsun. Perculate’in yeterince güçlü bir platform kurmak ve her türlü yaratıcı girişime açık olduklarını da belirtiyor.

RSS abonesi olun
Etkinliklerimizden haberdar olun
YouTube kanalımıza abone olun
Pinterest\\\
fb-share-icon
LinkedIn\\\
Share
Instagram\\\
Bizi Telegram kanalımızdan izleyin