Portakal TURQUALITY® danışman havuzunda
Türkiye’den dünya markaları çıkarmak için çalışan TURQUALITY® programı çerçevesinde desteklenen markalar bundan böyle Portakal’ın pazarlama ve yönetim alanındaki deneyiminden faydalanabilecek.


Dünyanın devlet destekli ilk ve tek markalaşma programı olan TURQUALITY® uluslararası arenada yer almak isteyen şirketleri daha fazla katma değer ve daha fazla pazar payı anlamına gelen güçlü markalar yaratmaya teşvik ediyor.

Türkiye’nin ilk pazarlama danışmanlığı şirketi olan Portakal Pazarlama Danışmanlığı, geliştirdiği özgün metodolojiyle, faaliyet gösterilen pazarda çalışarak firmaların mevcut kaynaklarla daha nızlı büyümesini sağlayacak stratejiler geliştiriyor. Portakal bu hizmetlerini, tescilil markası Pazarlama 3.0® şemsiyesi altında sunuyor.

Portakal Pazarlama Danışmanlığı, Türkiye’nin rekabet avantajına sahip olduğu ve markalaşma potansiyeli olan ürün gruplarına sahip firmaların, üretimlerinden pazarlamalarına, satışlarından satış sonrası hizmetlere kadar bütün süreçleri kapsayacak şekilde yönetsel bilgi birikimi, kurumsallaşma ve gelişimlerini sağlamak suretiyle uluslararası pazarlarda kendi markalarıyla global bir oyuncu olabilmeleri amacıyla oluşturulmuş destek platformu olan TURQUALITY’nin 3. Grup danışman havuzunda yer alıyor.

TURQUALITY® kapsamında firmalar, pazarlama konusunda yönetim danışmanlığı hizmeti sunan Portakal Pazarlama Danışmanlığı’yla gerçekleştirecekleri yıllık 100.000 ABD Doları’na kadar olan markalaşma ve pazarlama projeleri ve bunlarla ilgili eğitimlerin yüzde 50’sini destek olarak alabiliyorlar.

RSS abonesi olun
Etkinliklerimizden haberdar olun
YouTube kanalımıza abone olun
Pinterest\\\
fb-share-icon
LinkedIn\\\
Share
Instagram\\\
Bizi Telegram kanalımızdan izleyin