PUBG Mobile x BE@RBRICK iş birliği

PUBG Mobile ve ünlü Japon koleksiyon markası BE@RBRICK iş birliği gerçekleştirdi. Bu iş birliğine özel PUBG Mobile’a yeni içerikler ve özelliklerle birlikte BE@RBRICK’un maskotları yoldaş olarak oyun içine eklendi.

Bu ihtişamlı iş birliği ile oyuna BE@RBRICK yoldaş, Sv. 3 Başlık BE@RBRICK Kanka, Avcı Kamuflajlı BE@RVRICK Kanka, Yeraltı Gezgini BE@RBRICK Kanka, Hava Yardımı BE@RBRICK Kanka şimdi PUBG Mobile’da! İş birliği, PUBG Mobile oyuncuları tarafından sosyal medyada olumlu tepkiler topladı.

İşte BE@RBRICK’a özel PUBG Mobile’a eklenen yoldaşlar: 

Tencent Games PUBG MOBILE Yayıncılık Başkanı Vincent Wang, “Bu özel koleksiyonlar için yeni bir platform sunmaktan ve PUBG MOBILE’a ‘trend belirleyen’ bir marka getirmekten dolayı çok heyecanlıyız. BE@RBRICK, tıpkı bizim battle royale türünde sınırları zorladığımız gibi, koleksiyon alanında yaratıcılığın sınırlarını zorlayan, heyecan verici ve yaratıcı işler üretiyor. Kendileri PUBG MOBILE için mükemmel bir ortak ve oyuncuların da bu özel öğeleri oyun içinde görmeleri onlar için heyecan verici olacak. Ayrıca oyuncuların sınırlı sayıdaki fiziksel PUBG MOBILE BE@RBRICK satın almaya hak kazanmak için oyun içi etkinliklere katılarak, sanat tarihinin bir parçasına sahip olma şansını elde etmeleri için sabırsızlanıyoruz.” dedi.

MEDICOM TOY CORPORATION Başkanı ve CEO’su Tatsuhiko Akashi ise “BE@RBRICK’i dünyanın dört bir yanındaki oyunculara tanıtmak için PUBG MOBILE ile çalışmaktan çok memnunuz. PUBG MOBILE ile hayranların BE@RBRICK ile yepyeni bir şekilde etkileşime girmesine olanak tanıyacak heyecan verici bir ortaklık üzerinde çalışmak büyük bir zevkti.” ifadelerinde bulundu.

Oyun dünyasından pazarlama haberleri için takipte kalın!

RSS abonesi olun
Etkinliklerimizden haberdar olun
YouTube kanalımıza abone olun
Pinterest\\\
fb-share-icon
LinkedIn\\\
Share
Instagram\\\
Bizi Telegram kanalımızdan izleyin