Run on Heinz kampanyasıYazar: Laura McQuarrie
Çeviren: Helin Tunalı

Heinz, koşarken yakıt doldurmanın yeni bir yolunu öneren bir kampanya olan Run on Heinz ile koşuculara özel olarak sesleniyor.

run on heinz

Heinz, koşucuların markanın ücretsiz ketçap paketini nereden alabileceklerini belirlemek için özel CBS haritalama yazılımıyla stratejik olarak haritalandırılan Strava ve MapMyRun’a kilit taşı şeklindeki koşu rotalarını tanıtıyor. Run on Heinz, New York, San Francisco ve Toronto’da başlıyor ve aynı zamanda Heinz paketleri taşıyan bazı restoranları öne çıkarıyor ve kendi davullarının ritmine ayak uydurmaktan korkmayan koşucuları kutluyor.

Alışılmadık kampanyanın bir parçası olarak Heinz, koşucuları benzersiz deneyimlerini sosyal medyada paylaşmaya davet ediyor.

YouTube player

Trend Temaları

1. Özelleştirilmiş Rota Koşusu – ‘Heinz’de Koş’ kampanyası, koşucuların ücretsiz ketçap paketleri alabilmeleri için özel olarak tasarlanmış Strava ve MapMyRun’a kilit taşı şeklindeki koşu rotalarını tanıtıyor.
2. Markalı Yakıt İkmali – Heinz, kampanyasıyla koşucuları hedef alıyor ve koşu rotaları boyunca ücretsiz ketçap paketleri sağlayarak yakıt ikmali için yeni bir yol sunuyor.
3. Sosyal Medya Paylaşımı – Kampanyanın bir parçası olarak Heinz, koşucuları benzersiz deneyimlerini sosyal medyada paylaşmaya teşvik ediyor.
Endüstri Etkileri
1. Yiyecek ve İçecek – ‘Run on Heinz’ kampanyası, yiyecek ve içecek endüstrisinin koşucularla işbirliği yapması ve benzersiz yakıt ikmali deneyimleri sunması için yenilikçi bir fırsat sunuyor.
2. Fitness ve Sağlık – Heinz, koşucuları hedef alarak fitness ve sağlık endüstrisinden yararlanıyor ve aktif bir yaşam tarzına uygun markalı bir yakıt ikmali seçeneği sunuyor.
3. Sosyal Medya Pazarlaması – ‘Run on Heinz’ kampanyası, sosyal medya pazarlamasının koşucularla etkileşim kurma ve kişiselleştirilmiş koşu deneyimlerini teşvik etme potansiyelini vurguluyor.
Kaynak: Trendhunter
RSS abonesi olun
Etkinliklerimizden haberdar olun
YouTube kanalımıza abone olun
Pinterest\\\
fb-share-icon
LinkedIn\\\
Share
Instagram\\\
Bizi Telegram kanalımızdan izleyin