Shipfusion incelemesi
Shipfusion, ABD ve Kanada genelindeki işletmelere güçlü bir ürün yerleştirme, stok yönetimi ve müşteri desteği sağlayarak sorunsuz bir e-ticaret işletmesi oluşturmalarına yardımcı olan bir e-ticaret yerleştirme çözümüdür. Shipfusion ile iade, taşımacılık ve depo projelerindeki ek ürünlerle, tek bir çözümle işletmenizi büyütmeye odaklanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Shipfusion Kıyaslaması

Shipfusion, en iyi e-ticaret yerleştirme hizmetleri listesine girmeyi başaramadı ancak hala iyi bir seçenektir. Çoğu durumda, iki günlük teslimat ve çok kanallı destek ile ShipBob en iyi seçenektir.

ShipBob – En iyi e-ticaret yerleştirme platformu.
Red Stag Yerleştirme – Yüksek değerli ve büyük ürünler için en iyisi.
ShipMonk – Abonelik kutuları için en iyisi.
Dot Foods – Gıda ve içecek e-ticaret için en iyisi.
Easyship – Uluslararası yerleştirme için en iyisi.

 

Shipfusion Hakkında

Shipfusion, işletmenin büyüklüğüne ölçeklenebilen kapsamlı e-ticaret yerleştirme özellikleri sunuyor. Ayda 10 ürün veya 100 ürün için gönderim ihtiyacınız olsun, Shipfusion siparişleri işlemenize, müşteri iadelerini yönetmenize ve envanteri takip etmenize yardımcı olabilir ve çeşitli yerleştirme platformlarını dış kaynak kullanımı zorluğu olmadan işletmenizde bir arada tutabilir.

Shipfusion’ın e-ticaret yerleştirme platformuna ek olarak, diğer ürünleri ve hizmetleri envanter yönetimi, yerleştirme merkezi konumları, bir iade programı, bir taşımacılık yönetim sistemi, depo projeleri ve bir raporlama portalını içerir.

Shipfusion Sağlık ve Kararlılık

Shipfusion, merkezi Illinois, Chicago’da bulunan özel bir şirket olarak 2014 yılında kuruldu. Kanye Anderson Capital Advisors, Vitality Capital, Seek Capital Management ve MER Partners dahil olmak üzere dört yatırımcısı bulunan Shipfusion, dört fonlama turunda toplam 40 milyon dolar topladı.

2023 itibariyle, Shipfusion ABD genelinde 250’den fazla çalışanı işe aldı. Glassdoor’da 4.9 yıldızlı bir derecelendirmeye sahip olan Shipfusion’ın mevcut ve eski çalışanlarının çoğu, CEO’yu destekliyor ve iş kültürünü beğeniyor.

Shipfusion Fiyatlandırması

Maalesef Shipfusion web sitesinde hiçbir ürününün fiyatını açıklamaz. Bu, e-ticaret çözümünün son derece özelleştirilebilir olması ve Shipfusion’un kullanıcının tam ihtiyaçlarına uygun bir paket oluşturmak için çalışmak istemesinden dolayıdır.

Shipfusion Fiyatlandırma Yapısı

Shipfusion web sitesinde fiyatlandırma bilgileri vermediği için, fiyatlandırma yapıları hakkında pek konuşulacak bir şey yoktur. Ancak kapsamlı bir araştırma sonrasında, birkaç kullanıcının Shipfusion’ın aylık fiyatlandırma yapıları kullandığını iddia ettiğini bulduk.

Ancak Shipfusion, özel fiyatlandırma oluşturmak için sizinle çalıştığından, bütçenize ve işletmenize en uygun yapıyı seçme olasılığınız yüksektir.

Shipfusion Fiyat Karşılaştırması

Shipfusion’un ana ve en popüler ürünlerinden biri e-ticaret platformudur, bu nedenle aynı ürün için iki rakip arasındaki fiyatları karşılaştıracağız. Shipfusion gibi, birçok e-ticaret platformu web sitelerinde fiyatlandırma bilgilerini açıklamaz, ancak iki şirkete bakalım ki bunu yapıyorlar.

ShipMonk, fiyatlandırmasını aylık olarak paketlemeyi ve göndermeyi beklediğiniz sipariş sayısına göre belirler. Örneğin, aylık sıfır ile 500 arasında siparişiniz varsa, her sipariş için 3,00 dolar seçim ücreti, her sipariş için ek ürünler için 0,75 dolar, promosyonel eklemeler için 0,20 dolar ve 2,00 dolar iade işlem ücreti ödeyeceksiniz. ShipMonk ayrıca, palet başına ayda 1,00 ila 25,00 dolar arasında değişen aylık depolama ücretleri sunar.

Easyship farklı bir fiyatlandırma yapısı sunar ve ücretsizden 29, 69 ve 99 dolara kadar değişen katmanları vardır. Easyship’in ücretsiz planı aylık 50 gönderi ve sınırsız e-ticaret entegrasyonu ile birlikte gelir.

Shipfusion Denemeleri ve Garantileri

Shipfusion şu anda herhangi bir ücretsiz deneme veya garanti sunmamaktadır. Ancak özel bir teklif isteyebilir ve ücretsiz bir demo izleyebilirsiniz.

Shipfusion E- Ticaret Karşılama Hizmeti İncelemesi

Shipfusion, inanılmaz işlemler sunan güçlü bir envanter yazılımı ile öne çıkıyor. Shipfusion’ın e-ticaret teslimat hizmeti, kapsamlı müşteri desteği ve akıllı depolama özellikleriyle esnektir.

İşletmenizle birlikte büyüyecek esnek bir platform arıyorsanız, Shipfusion’ın e-ticaret teslimat platformundan faydalanacaksınız.

Shipfusion Neden Daha İyi?

Güçlü stok yazılımı: Shipfusion, güçlü stok yazılımı ile tüm stokunuzu yönetmenize yardımcı olabilir. Bu yazılım, stok verilerinizi gerçek zamanlı olarak birden fazla satış kanalında güncellemektedir. Böylece verilerinizin tutarlı kalmasını sağlarken, ürünlerinizi aynı anda çeşitli platformlarda satmanıza olanak tanır. Shipfusion’ın güçlü stok yazılımı, SKU süreklilik raporları, geri sipariş bildirimleri ve sayım / düzeltme girişleri de dahil olmak üzere tüm stok seviyelerini şeffaf bir şekilde görüntülemenizi sağlar.

Akıllı depolama: Depolama maliyetlerinizi azaltmak ve ürünlerinizi nasıl depolayacağınızı optimize etmek istiyorsanız, Shipfusion, her iki alana da yönelik depolama çözümleri sunar. Shipfusion, depolarınızı ve envanter sistemlerinizi stratejik olarak tasarlar ve ürünlerinizi belirtilen alanlara atar. Daha az gönderi hatası, daha az iade anlamına gelecektir. Shipfusion, sıcaklık kontrollü alanlar ve gıda sınıfı depolama seçenekleri de dahil olmak üzere özelleştirilmiş depolama çözümleri de sunar.

Esnek nakliye: Shipfusion, seçilen tüccarlarla yakın çalışarak en iyi fiyatları almanızı sağlar. Shipfusion şu anda esnek ve herkes için uygun olan karasal nakliye seçenekleri sunar. Üçüncü taraf lojistik (3PL) yerine getirme sağlayıcısı olarak, Shipfusion, depolamadan dağıtıma kadar tüm nakliye sürecini yönetir ve ürünlerinizi en az iki günde teslim etmenize yardımcı olabilir.

Kapsamlı müşteri hizmetleri: Yavaş müşteri desteği, Shipfusion’ın kapsamlı müşteri hizmeti seçenekleri ile artık endişe edilecek bir konu değil. Yalnızca telefon veya e-posta müşteri desteği seçenekleri yerine, Shipfusion destek talepleri, canlı sohbet, e-posta, telefon, yardım video demoları ve bir blog arasından seçim yapmanıza olanak tanır. Ayrıca, her Shipfusion kullanıcısı ek destek için bir atanan hesap yöneticisi de alır.

Güçlü stok yerine getirme özellikleri: Shipfusion’ın stok yönetimi seçeneklerinin yanı sıra, yerine getirme ve nakliye sürecinizi basitleştiren güçlü stok yerine getirme özelliklerinden de faydalanacaksınız.

Shipfusion’ın Yetersiz Kaldığı Konular

Takip sorunları: Düzine yorumu inceledikten sonra, Shipfusion kullanırken takip sorunları yaşayan birkaç yorumcunun küçük bir yüzdesini buldum. Shipfusion’ın stoklarını doğru şekilde takip edemediğini iddia ettiler ve bu da ellerinde olmayan stokları satmalarına neden oldu.

Şeffaf olmayan fiyatlandırma: Çoğu e-ticaret işletmesi hizmeti, fiyatlandırmayı web sitelerinde açıklamaz, bu yüzden bu alışılmadık bir uygulama değildir. Ancak, bu, işletmelerin Shipfusion’ın hizmeti için bütçelerinin nasıl olması gerektiğini anlamalarını giderek zorlaştırmaktadır. Bunun yerine, Shipfusion, ihtiyaçlarınıza uygun bir özel fiyatlandırma planı oluşturmak için her müşteriyle çalışır.

Bazı durumlarda yavaş nakliye hızı: Shipfusion’ın yer hizmetinin ürünleri en az iki günde teslim edebileceğini iddia etmesine rağmen, bu birkaç kullanıcı için geçerli görünmüyor. Bazı yorumcular, Shipfusion’ın ürünlerini teslim etmek için bir haftaya kadar sürebileceğini iddia ettiler, bu da para ve zaman kaybına neden oldu.

Shipfusion E-Ticaret Karşılama Hizmeti Karşılaştırması

Shipfusion, akıllı depolama ve kapsamlı stok yönetimi ile güçlü bir e-ticaret işletmesi hizmeti olsa da, bugün en iyi şirket güvenilir iki günlük nakliye ve omnichannel desteği sunan ShipBob’tur.

ShipBob – En iyi e-ticaret işletmesi hizmeti platformu.
Red Stag Fulfillment – Yüksek değerli ve büyük ürünler için en iyisi.
ShipMonk – Abonelik kutuları için en iyisi.
Dot Foods – Yiyecek ve içecek e-ticaret için en iyisi.
Easyship – Uluslararası işletme hizmeti için en iyisi.

Shipfusion, işletmelerin işlemlerini optimize etmek isteyenler için harika bir e-ticaret işletmesi hizmetidir. Güçlü stok yazılımı, akıllı depolama ve kapsamlı müşteri hizmetleri ile Shipfusion, güvenilir bir e-ticaret işletmesi oluşturmanıza yardımcı olabilir.

Shipfusion, dokuz yıldır sektörde olmasına rağmen, cömert fonlama turları ve Glassdoor’da 4,9 yıldız derecesiyle güvenilirliğini kanıtlamaya devam etmektedir.

Çevirmen: Can Karahan Kaynak: https://www.quicksprout.com/ – Yazar: Lars Lofgren

 

RSS abonesi olun
Etkinliklerimizden haberdar olun
YouTube kanalımıza abone olun
Pinterest\\\
fb-share-icon
LinkedIn\\\
Share
Instagram\\\
Bizi Telegram kanalımızdan izleyin