Türkiye ne arıyor?
Google arama trendleri

Google’ın arama trendleri sayfasından sağlanan veriler, gerçek zamanlı olarak Google’da en fazla yapılan sorguları görmemizi sağlıyor. Yukarıdaki kutu en popüler sorguları görselleştirirken aşağıdaki pencerede sorgularla ilgili daha detaylı bilgiler yer alıyor.

Aşağıdaki pencerede yer alan 30 sorgu teriminin üstüne tıklayarak sorgu sonucuyla ilgili kısa bilgi alabilirsiniz. Ayrıca yukarıdaki görselleştirme kutusunun sol üst köşesindeki karenin üzerine farenizle geldiğinizde, 25 kutulu pencerenin kutu sayısını da değiştirebilirsiniz.

Aşağıdaki görselleştirme kutuları da yine gerçek zamanlı olarak dünya genelinde yapılan aramaları ve ABD’deki aramaları gösteriyor.

Yapılan Google aramaları gün içinde ani gelişen olaylara göre değişmekle birlikte genel olarak o günün gündemini yansıtıyor. Sayfayı ertesi gün ziyaret ettiğinizde toplumun gündemini meşgul eden yeni aramalarla birlikte bir gün öncesinden kalan aramalarının da hala varlığını sürdürdüğü görülebiliyor. Sayfayı sık kullanılanlarınıza ekleyerek Türkiye toplumunun gündemini ve gündemindeki değişimleri izleyebilir, aşağıdaki pencereden de gündem oluşturan konular hakkında bilgi alabilirsiniz.


 

Dünya ne arıyor?

 


 

ABD ne arıyor?

 

Bu sayfadaki veriler Google Arama Trendleri sayfasından sağlanmaktadır.

RSS abonesi olun
Etkinliklerimizden haberdar olun
YouTube kanalımıza abone olun
Pinterest\\\
fb-share-icon
LinkedIn\\\
Share
Instagram\\\
Bizi Telegram kanalımızdan izleyin