Valizinizin bekçisi diğer adıyla: ‘BagSentry’
Çeviren: Hazal Birözsoy

Bugüne kadar valizinin başına bir şey gelmemiş olması, bugünden sonra da gelmeyeceği anlamına gelmez diyerek BagSentry denen bu sistemi tanıtmaya başlıyorum. Kısaca, valizinizi seyatinizin başından sonunda takip etmenize yarıyor. Bu gibi uygulamalar sayesinde seyahatiniz sorunsuz bir şekilde geçiyor. Valizinizin başına herhangi bir şey gelmesi durumunda ise, BagSentry cihazı size kapsamlı bir rapor hazırlayıp gönderiyor.

BagSentry yolcuğunuzun tümünde bavulunuzu izler. Bavulunuz açıldı mı, düşürüldü mü, yağmurda mı bırakıldı? Bavulunuza herhangi bir zarar geliyorsa yada hırsızlık gibi bir durumla karşı karşıya kalıyorsanız tüm bunlardan haberiniz olmasını sağlar. Bu sistem, havayollarının bavullarını yeterince güvende tutup tutamadığından şüphe duyan gezginciler için geliştirilmiştir.

Kullanımı da oldukça kolay. Cihazı bavulunuza yerleştiriyorsunuz ve gerisini günümüz teknolojisine uygun olarak tasarlanmış bir telefon aplikasyonu yapıyor. Size sadece telefonunuzdan kontrol etmek kalıyor. Bavulun başına bir şey gelmesi durumda ise size PDF formatında iletilen raporu kanıt olarak kullanabilir ve havayollarından hak iddia edebilirsiniz.

Kaynakça : BagSentry

RSS abonesi olun
Etkinliklerimizden haberdar olun
YouTube kanalımıza abone olun
Pinterest\\\
fb-share-icon
LinkedIn\\\
Share
Instagram\\\
Bizi Telegram kanalımızdan izleyin