‘Vee24’ canlı video konuşmaları


Yazan: Katherine Pendrill

Çeviren: Defne Tütüncü

Vee24 canlı video konuşmalarına olanak sağlayan, bir müşteri hizmetleri yazılımı. Birçok müşteri, işini çevrimiçi yürütmeyi tercih etse de; bir problemle karşılaştıklarında, gerçek kişilerle haberleşmek için yollar arıyor. Bu yazılım da farklı firmalara interaktif müşteri servisi çözümü sağlıyor.

Vee24 farklı markalara; görüntülü konuşma, mesajlaşma ve eş zamanlı bilgi paylaşma çözümleri sunarken; diğer müşteri hizmetleri servislerinin aksine, Vee24’te müşterilerle konuşmak limitsiz. Buna ek olarak, Vee24 müşterilere temsilcilerle canlı video üzerinden doğrudan konuşma imkanı sağlıyor. Sonuç olarak markalar aynı kişiselleştirilmiş servisi mağazalarda sunulduğu gibi sunabiliyor. Vee24’ün canlı görüntülü konuşma teknolojisi; Audi, L’Oréal, Samsung gibi firmalarında halihazırda kullanılıyor.

Sonuçta Vee24 markalara, müşterileriyle direkt konuşma imkanı veriyor ve çoğu kez geleneksel perakende satış tecrübesi ile birleştirilen; bir çeşit “yüzyüze konuşma” hizmeti sağlıyor. Bu tip servisler, şirketlerin daha fazla çevrimiçi ziyaretçiyi, karlı müşterilere dönüştürmesine yardımcı olabilir.

Kaynak: Live Customer Support Tools

 

RSS abonesi olun
Etkinliklerimizden haberdar olun
YouTube kanalımıza abone olun
Pinterest\\\
fb-share-icon
LinkedIn\\\
Share
Instagram\\\
Bizi Telegram kanalımızdan izleyin