Vision6: profesyonelce hazırlanmış e-posta uygulaması


Yazan: Douglas Karr

Çeviren: Canberk Kurşunluoğlu

 Avustralya’nın en büyük e-posta pazarlama şirketi Vision6,  Amerika Birleşik Devletleri’nde açılma kararı aldı. Vision6 kullanımı kolay bir e-posta arayüzü. Şirketler ve ajanslar için entegre e-posta pazarlama otomasyonu çözümü sunuyor. SMS, formlar ve sosyal medyayı birbirine entegre edip kullanıcıya kolaylık sağlayacak bir kullanımı var.
 BBDO Australia, Audi Sidney, BMW Brisbane, Royal Society for Prevention of Cruelty of Animals (RSPCA) gibi şirketlerin de Avustralya’da kullanmakta olduğu bu arayüzü aynı zamanda birçok devlet departmanı da kullanmaktadır. Vision6, müşterileri tanımaya çalışıp davranışlarına göre hareket edebilecek şekilde çalışmaktadır.
 “E-posta pazarlaması digital pazarlama kanalları arasında neredeyse en yüksek yatırım getirisine sahip ve aynı zamanda yüksek performans sağlayabileceğiniz basit bir platformdur. Bu yüzden özellikle son yıllarda Amerika Birleşik Devletleri, pazarında bütün e-posta çözümü sağlayıcılar ile büyük bir rekabet içindedir. Ve biz, size sezgisel ve müşteri odaklı bir çözüm sunmaktan gurur duyuyoruz.”
 Mathew Myers, Vision6 kurucularından

Vision6  Özellikleri

-Gelişmiş E-posta Otomasyonu:
 Otomatik kişiselleştirme özelliği sayesinde kullanıcıyı kendine bağlar ve sürekli kampanyalarıyla müşteri kazanmayı hedefler.

-Sürükle ve Bırak Özelliği:
 Profesyonel bir şekilde gözüken e-postaları sadece basit bir tıkla oluşturabilirsiniz, sürükle ve bırak. Şablonları düzenlemeyi stressiz bir şekilde gerçekleştirmeyi sağlar.

-Mobil Dostu Şablonlar:
 Her cihaz için iyi görünen akıllınca tasarlanmış duyarlı HTML şablonunu oluşturur.

-Dinamik İçerik:
 E-postalarınızın özelliklerinden yararlanarak e-posta içeriğinizi özelleştirerek sonuçlarını geliştirir. Vision6 aynı zamanda verileri görebileceğiniz ve segmentlere ayırabileceğiniz bir tablo sunar.

-E-posta Testi:
 Yollayacağınız e-postayı 45 farklı e-posta kutusunda test edip görüntüleyebilirsiniz.

-Web Formları:
 Web sitesi ve sosyal medya formları ekleyip potansiyel bilgi toplamaya başlar. Böylece kolayca markanızın adıyla eşleşen web formları oluşturabilirsiniz. Vision6 editörü sizin kolayca fotograf ekleyebilmenizi ve ihtiyaçlarınıza göre formlar oluşturabilmenizi sağlar.

-Entagrasyonlar:
 Entegrasyonlar kolayca eklenir ve otomatikleşir. Google Analytics, WordPress ve Facebook gibi yüzlerce uygulamayı e-posta pazarlama ağınıza eklemek kolay bir hale gelir.

-İnteraktif Raporlama ve Tıklanabilir Haritalar
 Görseller ve ayrıntılı raporlar müşterileriniz hakkında değerli çıkarımlar yapmanızı sağlar. E-posta kampanyalarınızın sonuçlarını canlı olarak izleyebilirsiniz ve kimin okuduğunu görebilir, hangi cihazlardan görüntülendiği gibi ayrıntılara ulaşabilirsiniz.

RSS abonesi olun
Etkinliklerimizden haberdar olun
YouTube kanalımıza abone olun
Pinterest\\\
fb-share-icon
LinkedIn\\\
Share
Instagram\\\
Bizi Telegram kanalımızdan izleyin