Yapay zeka ve giyilebilir teknolojilerle yeni nesil ayakkabı deneyimi: Reebok ImpactYazar: Laura McQuarrie
Çeviren: Helin Tunalı

Yapay zeka ve meta veri teknolojileri alanında lider olan Futureverse, 2024’te Reebok Impact’i piyasaya sürmek için Reebok ile iş birliği yapıyor. Bu dijital ayakkabı deneyimi, kitlesel tüketicilerin yapay zeka ve dijital giyilebilir teknolojilerle tanışmasına olanak sağlamayı amaçlıyor ve insanları hedefliyor Çevrelerindeki dünyaya aktif olarak katılmak, topluluklarıyla bağlantı kurmak, iz bırakmak ve önemli anları ve hikayeleri paylaşmak isteyenler. Genel olarak Reebok’un Hayat Seyircili Bir Spor Değildir kampanyasıyla uyumludur.

YouTube player

Trend Temaları

1. Yapay Zeka Destekli Dijital Moda – İşletmelerin, tüketicilerin; dijital moda deneyimleri.
2. Giyilebilir Teknoloji Entegrasyonu – Giyilebilir teknolojiyi entegre eden dijital ayakkabı deneyimlerinin yükselişi, tüketici katılımı ve etkileşimi için yeni olanaklar sunuyor.
3. Topluluk Odaklı Dijital Deneyimler – Tüketicilerin topluluklarıyla bağlantı kurmasına ve anlamlı anları ve hikayeleri paylaşmasına olanak tanıyan dijital ayakkabı deneyimlerinin geliştirilmesi.

Endüstri Etkileri

1. Moda ve Giyim – Moda markaları, tüketiciler için benzersiz ve sürükleyici dijital moda deneyimleri yaratmak için yapay zeka ve meta veri teknolojilerini benimseyebilir.

2. Giyilebilir Teknoloji – Giyilebilir teknoloji sektöründeki şirketler, akıllı teknolojiyi ayakkabılara entegre etmek için moda markalarıyla iş birliği yapma fırsatına sahip.

3. Oyun ve Eğlence – Oyun ve eğlence şirketleri, dijital ayakkabılar ve giyilebilir teknolojiyi içeren oyun deneyimleri geliştirmek için moda markalarıyla ortaklıklar kurabilir.

Kaynak: trend hunter

RSS abonesi olun
Etkinliklerimizden haberdar olun
YouTube kanalımıza abone olun
Pinterest\\\
fb-share-icon
LinkedIn\\\
Share
Instagram\\\
Bizi Telegram kanalımızdan izleyin